کلاسهای آنلاین دوره

ویدئوهای دوره

 

لیست ویدئوهای آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی

هیچ ویدیویی در حال حاضر وجود ندارد.

آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی به زبان ساده

آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی از موارد بسیار مهمی است که تقریبا همیشه و همه جا کاربرد داشته و این فرصت را به استارتاپ‌ها می‌دهد تا ارتباط بیش‌تری با مشتریانشان برقرار کنند. علاوه بر تسهیل و سهولت ارتباط با مشتری، از دیگر مزایای طراحی وب و ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی برای بیزینس‌های امروزی می‌توان به ترویج وفاداری مشتریان، کاهش هزینه و افزایش درآمد، شناخته شدن برند تجاری و افزایش بهره‌وری کسب و کار اشاره کرد. چنانچه کسب و کارتان پتانسیل لازم را دارد و می‌خواهید مردم محصولات شما را ببینند، از خدمات شما استفاده کنند، شما را بیابند و یا با شما تماس بگیرند، طراحی وب و اپلیکیشن‌های اختصاصی اندرویدی بهترین راه برای رسیدن به اهداف شما می‌باشد. اما این همه‌ی ماجرا نیست. این‌ها فقط بخشی از کاربرد طراحی وب و اپلیکیشن اندروید می‌باشند.

دیگر مزایای آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی

آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی همچنین این فرصت را به افراد می‌دهد تا از طریق ساخت اپلیکیشن و طراحی وب در حوزه‌‌های مختلف مثل آموزش و سرگرمی، مخاطبان زیاد را به خودشان جذب کرده و کسب درآمد نمایند. به هرحال به‌عنوان کسی که برنامه‌نویسی اندروید می‌داند و با طراحی وب نیز آشناست می‌توانید به روش‌های مختلف کسب درآمد نمایید:
 ایده‌هایی که در سر دارید را در پروژه‌های برنامه‌نویسی پیاده کرده و از این طریق کسب درآمد نمایید.
 به‌صورت آزاد یا فریلنس کار کنید و پروژه‌های مختلفی را انجام دهید. میزان درآمد در این روش با توجه به تعداد پروژه‌هایی که دریافت می‌کنید متغیر است.
 به‌عنوان کارمند، در شرکت‌های برنامه‌نویسی استخدام شوید؛ در این روش شما می‌توانید در شرکت‌های مطرح و یا استارتاپ‌ها مشغول فعالیت شده و مقرری ماهیانه دریافت نمایند.
 می‌توانید به‌‌عنوان یک برنامه‌نویس با ایجاد اپ‌ها و سایت‌های آموزشی آنلاین، تدریس در آموزشگاه‌ها و یا تدریس خصوصی، تجارب خود را به دیگران انتقال دهید و درآمد کسب نمایید. سود حاصل از این روش، بسته به میزان استقبال از آموزش و آشنایی شما با اصول آموزشی متفاوت است.
 چنانچه صاحب اپ و یا وب‌سایتی که خودتان آن را ساخته‌اید هستید می‌توانید از طریق تبلیغات درون برنامه‌ای که به صورت بنری و یا ویدئویی هستند، برای خود درآمدزایی نمایید. میزان درآمد در این روش بر اساس تعداد نمایش تبلیغات و یا کلیک‌های انجام شده بر روی آن‌ها محاسبه خواهد شد.
با توجه به موارد گفته شده، می‌توان گفت که راه‌های زیادی برای کسانی که می‌خواهند از طریق یادگیری طراحی وب و ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی کسب درآمد نمایند، وجود دارد. پس همین حالا فرصت را غنیمت شمرده و با شرکت در دوره تخصصی آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی برای خودتان یک منبع درآمدی مطمئن بسازید.

آیا برای شرکت در این دوره‌ آموزشی، مدرک خاصی نیاز است؟

یک نکته‌ی جالب و دوست داشتنی در خصوص فعالیت‌ در حوزه‌ی طراحی وب و ساخت اپلیکشین‌های اندرویدی، این است که امروزه شرکت‌ها بیش از مدرک علمی و دانشگاهی، به دنبال توانایی در کارمندانشان هستند و تجربه در این کار نقش اساسی دارد. پس با این اوصاف نگرانی شما در خصوص مدرک تحصیلیتان بی‌مورد است و حتی اگر در رشته‌ی دیگری که مربوط به کامپیوتر و برنامه‌نویسی نیست تحصیل می‌کنید، بهتر است که در این‌باره هیچگونه نگرانی به خود راه ندهید؛ زیرا شما قادر خواهید بود تا در کنار آن نیز به یادگیری طراحی وب و ساخت اپلیکیشن بپردازید و درآمد کسب نمایید. بنابراین هر فردی با هر مدرک تحصیلی می‌تواند در کلاس آنلاین آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی در آن آکادمی شرکت کند.

پیش‌نیاز شرکت در دوره آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی

برای شرکت در این دوره از آموزش مجازی آن آکادمی لازم است تا با مقدمات برنامه‌نویسی اندروید و طراحی وب‌سایت مثل نصب و راه‌اندازی Android Studio، ماشین‌های مجازی اندروید، HTML و CSS، C#، SQLSERVER و … آشنا باشید. تمام این موارد را می‌توانید در دوره آموزش طراحی وب و اپلیکیشن اندرویدی به ساده‌ترین شکل ممکن فراگیرید. در این دوره، برنامه‌نویسی اندروید و طراحی سایت (با استفاده از HTML و CSS) و مختصری از برنامه‌نویسی C# و سپس طراحی MVC به زبان ساده همراه با ذکر مثال به‌گونه‌ای آموزش داده شده که حتی فراگیران مبتدی و کسانی که هیچ‌گونه دانش برنامه‌نویسی ندارند هم بتوانند خیلی راحت به طراحی سایت با تکنیک MVC در محیط C# و طراحی اپلیکیشن اندرویدی در محیط اندروید استودیو بپردازند. در نهایت طراحی سایت نمونه و اپلیکیشن مرتبط با آن سایت به فراگیران آموزش داده خواهد شد تا آن‌ها بتوانند آموخته‌های خود را در پرو‌ژه‌های عملی پیاده کنند.