بوت کمپ آموزشی چیست؟

? راه‌های آموختن و تمرین‌کردن در دنیای تکنولوژی هر روز آسان و آسان‌تر می‌شود. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی تماشا کنید، تمرین‌های آن را انجام دهید، با دانشجویان دیگر به صورت آنلاین در تعامل باشید و خب، برای شروع ، راه بسیار خوبی است. اما  همیشه یک چیز در این آموزش‌ها درست نیست. چیزی اینجا کم است. کار عملی درست‌وحسابی. کاری که در آن بتوانید فرایندها، پیچ‌وخم‌های کار و کار تیمی را  در آن تجربه کنید.بوت‌کمپ‌ها دقیقا برای پاسخ به این چالش ایجاد شده‌اند.  بوت کمپ در واقع یک دوره آموزشی فشرده و هدفمند، برای پرورش افراد با استعداد و علاقه‌مند است. این دوره که در رشته‌ها و حوزه‌های تخصصی مختلف برگزار می‌شود، ویژه بازار کار طراحی می‌شود. بنابراین این چنین رویدادها یک فرصت استثنایی و تکرارنشدنی برای دانشجویانی است که هیچ سابقه کاری مرتبطی با رشته خود ندارند و می‌خواهند یک ورود حرفه‌ای و هوشمندانه به دنیای سازمان‌ها و کسب و کار ها داشته باشند.

 

بوت کمپ دانشمند داده چیست؟

? این دوره از مجموعه دوره‌های حرفه‌ای شود هست که هدف آن آموزش تخصصی در حوزه علوم داده است و شامل آموزش‌های زیادی مثل زبان پایتون، زبان R، کار با پایگاه داده‌ها، تحلیل داده، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق خواهد بود. همچنین در هر بخش علاوه بر محتوای آموزشی تعداد زیادی پروژه عملی انجام میشه که با اونا میتونید کلی چیز یادبگیرید و حتی اون پروژه ها رو توی گیت‌هاب خودتون بزارید و برای خودتون رزومه درست کنید. پس این دوره یک دوره تئوری-عملی هستش که توش قصد داریم صفر تا صد مسیر شغلی دانشمند داده رو با هم طی کنیم و خیلی چیز‌های جذاب رو با هم داشته باشیم.

مخاطب‌های دوره کیا هستن؟

دوره علوم داده طیف وسیعی از مخاطب ها رو شامل میشه. دانشجو‌های کامپیوتر، ریاضی و آمار دسته اول مخاطب‌های این دوره هستند که میخوان وارد این مسیر شغلی بشن. دسته بعدی شامل دانشجو‌های مدیریت، صنایع و اقتصاد میشه که همش با داده سر و کار دارن و میخوان از یادگیری ماشین توی تحلیل‌هاشون استفاده کنند. دسته سوم هم افراد شاغل توی این حوزه هستند که میخوان چیز‌های بیشتری یادبگیرن و توی مسیرشون به هدف‌های بلندتری دست پیدا کنند.

 ویژگی های بوت کمپ :

1- اعطای مدرک دو زبانه از دانشگاه تهران

2-معرفی دانشپذیران برتر دوره به سازمان پژو هش های علمی و صنعتی ایران

3-کلاس های رفع اشکال هفتگی رایگان

4-دسترسی به فیلم های ضبط شده دوره

5-انجام پروژه های شخصی و فردی در انتهای هر درس

6-منتورینگ فردی و شخصی با اساتید برجسته و بنام حوزه هوش مصنوعی بصورت هفتگی

 

دروس این دوره :
ترم اول
زبان برنامه نویسی با زبان R
پایتون ویژه ماشین لرنینگ…………….25 ساعت
ماشین لرنینگ مقدماتی………………..25 ساعت
SQLبرای علوم داده……………………15ساعت
تحلیل داده……………………………..25ساعت
ماشین لرنینگ پیشرفته………………..25 ساعت
شبکه های عصبی………………………30ساعت
ترم دوم:
مدیریت پروژه با گیت…………………15ساعت
علوم داده در عمل…………………….20ساعت
منتوریگ ………………………………50ساعت

ویژگی های دوره

  • مدت زمان : 230 hour
  • حداکثر دانش پذیران: 40
  • ثبت نام: 13
  • ارزیابی: خود
  • تاریخ ثبت نام: : تیر ماه ۱۴۰۱
  • تاریخ شروع دوره: : 23تیرماه 1401
  • تاریخ برگزاری: : پنجشنبه و جمعه ها
  • قیمت کامل: : ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
  • دسترسی به ویدئوها : تا ۱ بعد از اتمام دوره
قیمت:
300,000,000 ﷼
نوشتن دیدگاه