“میزان توسعه قدرت تصمیم‌گیری مدیران دنیای امروز تجارت، با میزان وسعت دانش آنها رابطه مستقیم دارد.”
آموزش کسب و کار، می‌تواند یک سرمایه‌گذاری با ارزش برای آینده هر فرد باشد و تجربه صحیح یادگیری این ارزش، در مسیر شغلی هر انسانی تأثیر چشم‌گیری دارد که فراتر از ارزش مالی خواهد بود.
ادامه کسب و کار فعلی و یا تغییر کامل مسیر شغلی خود، بررسی راه‌های تفکر جدید، پیداکردن راهی برای افزایش درآمدی که همیشه انتظار آن را دارید و یا حتی تصور آن را نمی‌کنید ، نمونه‌هایی از این ارزش می‌باشد.


مجموعه آموزشی آن آکادمی، علاوه بر تمامی مزایایی که سایر فعالان این حوزه در ایران دارند، یک هدف ویژه و برجسته در حوزه آموزش کسب و کار دارد. ارائه روشهای منحصر به فرد در حل مسائل مدیریتی، پتانسیل بالقوه فراگیران را تغییر خواهد داد و در مواجهه با چالشهای مدیریتی کسب و کار، قدرت تصمیم‌گیری را افزایش چشم‌گیری می‌دهد.
مجموعه آموزشی آن آکادمی، یک آکادمی آنلاین است و تحصیل در این آکادمی، علاوه بر بهره‌مندی از مزایای آموزش آنلاین، دانش، مهارت و چشم‌انداز بلندمدت فرصتهای شغلی را به گونه‌ای تقویت می‌کند که منجر به نوآوری، رشد و توانمندسازی در حوزه کسب و کار می‌گردد.


هدف بنیانگذار سایت آموزشی آن آکادمی؛ آقای نوید رضا جهان وش با ۲۵ سال تجربه ناب در برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی و مهارتی ایران و بین‌الملل، دریافت یک مدرک و تقویت رزومه کاری نیست، بلکه تغییر فرصتهای شغلی و تغییر نگرش کسب و کار می‌باشد . آن آکادمی فضایی را فراهم کرده است که فعلان حوزه‌های مختلف صنعت و مدیران را به سمت یک حرکت اقتصادی، اجتماعی و حل مسائل پیچیده‌تر سوق می‌دهد.